Peptide Glutamine Powder - 400 г

400.00грн.

УВАГА!!! ЦІНУ ЗНИЖЕНО!!! Пептид l-глютаміну у вигляді порошку. Глютамін є вільною амінокислотою з найвищою концентрацією в організмі. Складає більш як 60% цілої кількості амінокислот у м’язовій клітині. Вона має також властивості синтезу нових амінокислот, необхідних  для будови білків в організмі.

Як діє на організм ?
Глютамін грає ключеву роль для попередження стану перевтомлення та перетренування. У результаті інтенсивного тренінгу вібдувається процес катаболізму, тобто розпаду білків, що є основним пластичним матеріалом м’язів. Надто великий їх розпад перешкоджає приросту м’язової маси. Завданням глютаміну є припинення цього негативного для організму процесу. Це так зв. антикатаболічна дія.
Вплив глютаміну на приріст м’язової маси полягає також у збільшенні гідратації м’язових клітин, завдяки чому збільшується їхній об’єм, a вслід за цим контур м’язів. Збільшена гідратація клітин це анаболічний сигнал – стимулюючий синтез білків та глікогену (головного енергетика процесу скорочення м’язів). Глютамін підвищує стійкість організму, беручи участь у виробленні антиоксидантів та глютатіону, речовини, що зумовлює темпи і рівень намноження клітин імунітету. За результатами досліджень виявлено, що глютамін підвищує рівень гормону росту, що є основним гормоном, який відповідає за приріст м’язової маси.

Хто повинен приймати глютамін ?
Збільшена потреба спостерігається передусім у тяжко тренуючих культуристів та спортсменів силових видів спорту. У разі недостачі глютаміну організм вироблюяє їх з інших амінокислот, що є дуже коштовним процесом, беручи до уваги кількісні та якісні втрати інших необхідних амінокислот, необхідних для формування м’язів.

Чим відрізняється пептид глютаміну від чистого L- глютаміну ?
Пептид глютаміну є натуральною добавкою, отриманою з відібраного насіння зернових. Завдяки пептидовому зв’язку, чистий L-глютамін звільняється систематично у відповідній дозі, завдяки якій протягом декількох годин підтримується високий анаболізм організму (будуючий стан). Керуючись досвідом професійних культуристів, знаємо, що пептид краще за все додавати до інших добавок, тобто білка сиворотки, вуглеводнево – білкових препаратів, чистих вуглеводів або навіть до звичайної їжі. Він легко розчиняється і отримуємо їжу з максимальним вмістом глютаміну. Натомість L-глютамін це синтетично (подібно як креатин) виготовлений препарат. При разовому застосуванні у високій дозі швидко метаболізується, переробляється і виводиться. Приймання чистого L-глютаміну має сенс тільки при дуже частому застосуванні (через кожну 1 годину) i застосуванні малих доз бл.1-2 г. Найважливішим періодом коли можна віддати перевагу L-глютаміну на користь пептиду це період безпосередньо після тренінгу, якщо дефіцит глютаміну найбільший i необхідно швидко постачити велику дозу чистого глютаміну, навіть 10г.

 У якій кількості і коли приймати глютамін ?
Потреба у глютамині збільшується у стані катаболізму,  тобто в період від’ємного азотового балансу, тому потрібно його застосовувати:
безпосередньо після пробудження, бл. 5-10 г пептиду глютаміну або 2 г L-глютаміну,
- безпосередньо після тренінгу бл. 5-15 г пептиду глютаміну або 5-10г L-глютаміну,
- перед сном бл. 5-10 г пептиду глютаміну або 2 г L-глютаміну.

Запам’ятайте!!!
Під час інтенсивного тренінгу організм витрачає бл. 40г глютаміну, a його високий рівень необхідний для формування м’язів. Тому не рекомендується економіти на ньому! "Перевантаження" білком не є найвідповіднішим шляхом до розвитку м’язової маси, краще споживати його у меншій кількості, a дієту поповнювати добавками, що містять глютамін. Натуральний пептид глютаміну краще за все приймати, додаючи його до інших харчових добавок або їжі, a чистий синтетично виготовлений L-глютамін потрібно приймати безпосередньо після тренінгу.

Спосіб застосування
Пептид глютаміну краще за все приймати 3 рази у день: вранці 5 г, безпосередньо після тренінгу 10-15 г та перед сном 5 г. Краще за все поєднувати його з креатином i вуглеводами (особливо після тренінгу). Пептид можна також додати до протеїнового напою.

Акции

220.00грн.
400.00грн.
560.00грн.

Вход в систему

Корзина

В Вашей корзине нет товаров.

0 позиций 0.00грн.

Случайные товары

220.00грн.
770.00грн.
936.00грн.