Glucosamine - 60 капсул

220.00грн.

GLUCOSAMINE 900  60 КАПСУЛ/1020 МГ
Сульфат глюкозаміну
(глюкозамін) є природним аміноцукром, що виступає у організмі людини і входить до складу основної речовини суглобового хряща, відповідального за правильне функціонування суглобів. У станах значного навантаження суглобів, напр. під час напруженої фізичної праці, при надмірній вазі та у похилому віці, зменшується вироблення глюкозаміну в організмі.Це приводить до дегенеративних змін суглобів. Постачання відповідної кількості глюкозаміну вирівнює його недостачу, стимулюючи цим самим виготовлення суглобової рідини, необхідної для правильного функціонування усіх суглобів. Сполуки глюкозаміну є натуральними речовинами, що виступають у шкірі, здатними зв'язувати воду в епідермісі, утворюючи вид „плівки” на поверхні шкіри – надають їй еластичність. Цим способом захищають шкіру від утворенням тріщин у вигляді полос.
Сировина імпортується із іспанської лабораторії BIOBERICA – найбільшого виробника глюкозаміну в Європі.

СКЛАД:
Сульфат глюкозаміну 2KCl, свинячий желатин (компонент капсули), стеарат магнію – речовина проти грудкоутворення, злежування. 1 капсула (1020мг) містить:
Сульфат глюкозаміну 2KCl (675 мг сульфату глюкозаміну) 900 мг.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
2 рази у день по 1 капсулі безпосередньо після їжі. Не перевищувати рекомендовану дозу для споживання протягом дня. Препарат, що є доповненням дієти не може застосовуватися в якості замінника повноцінної дієти.

Вход в систему

Корзина

В Вашей корзине нет товаров.

0 позиций 0.00грн.

Случайные товары

600.00грн.
936.00грн.
466.00грн.