CREATRIX 1350 - 500g

560.00грн.

Моногидрат креатина з SKW+ кислота альфа ли поновая + витаміи В1 в порошке

 Creapure +ALA + B1 є креатиновим препаратом збагаченим альфа-ліпоновою кислотою (ALA) і тіаміном (Віт. В1).

Креатин є додатком для приросту сили і  збільшення м’язової маси (анаболічна дія). Безпосередньо впливає на прискорення регенерації організму шляхом азотової рівноваги і сповільнення редукції білків (антикатаболічний вплив). Креатин було збагачено альфа-ліпоновою кислотою високої якості і вітаміном В1, котрі беруть участь у виробленні енергії і охороняють від некорисного впливу (антиоксидальна дія).  ALA спричинює виділення інсуліну, збільшуючи таким чином транспорт амінокислот і креатину до м’язових клітин.
Правильне застосування креатину разом з альфа-ліпоновою кислотою і вітаміном В1 збільшують її дію  навіть на 100 %. Це розпочинає ряд реакцій , котрі спричиняють те, що м’язові клітини поглинають більше води. Збільшений об’єм клітин спричиняє напруження всередині клітин, а організм сприймає це як анаболічний сигнал, тим самим змушуючи м’язи рости.
Завдяки правильному застосуванню можна протягом кількох тижнів досягнути 10 – 30 % приросту сили і збільшення від 3 до 7 кг м’язової маси без жиру.
З метою досягнення тривалого ефекту найкраще поєднати в одному циклі з: добавкою білковою, вуглеводно- білковою, пептидем L-глютаміну , L-глютаміном, HMB або амынокислотами.
Креатин фірми Trec Nutrition вироблено німецькою лабораторією Degussa Bioactives - SKV в Гамбурзі. Цей продукт продається по всьому світі під назвою CREAPURE.

Спосіб споживання:
Препарат слід приймати 2 рази на день по одній порції (5 г)
В дні тренувань: Першу порцію прийняти за 30 хвилин до тренувань, другу - після.
В дні без тренувань: Перша порція за 15 хв до сніданку, друга - за 15 хвилин до вечері. Порцію препарату слід розчинити в соку ( 250 мл).
Препарат краще поєднувати з декстрозою (30 г). Рекомендовано застосовувати препарат 4-6 тижнів, а потім розпочати перерву на 3-4 тижні.
Увага! Всередині знаходиться практична мірка, за домогою якої можна точно відміряти порцію препарату (1 мірка= 5 г Creapure+ALA+B1).

Виробник:
Trec Nutrition

Акции

245.00грн.
340.00грн.
560.00грн.

Вход в систему

Корзина

В Вашей корзине нет товаров.

0 позиций 0.00грн.

Случайные товары

305.00грн.
500.00грн.
975.00грн.