BCAA Powder - 400 г

915.00грн.

BCAA POWDER є препаратом, що містить оптимально підібрані пропорції розгалужених амінокислот: L-iзолейцину, L-лейцину i L-валіну. Препарат був додатково збагачений віт. B6 – що підтримує засвоювання амінокислот. Розгалужені амінокислоти BCAA [Branched ChainedAminoAcids) складають більше 40% сухої м’язової тканини організму. Інтенсивний тренінг приводить до вичерпання енергетичних ресурсів організму, а також до зменшення розгалужених амінокислот.
Зменшення рівня BCAA обмежує процес синтезу білків в організмі, що в результаті може привести до обмеження працездатності організму і зменшення м’язової тканини. Для блокування появи негативного катаболічного стану і посилення відбудови м’язових білків, потрібно постачити організму амінокислоти з розгалуженим ланцюгом.
BCAA POWDER належить до групи дієтичних харчових продуктів спеціального призначення, що задовілняє потребу організму в умовах напруженої фізичної праці, особливо спортсменів. Одна порція 5г BCAA POWDER постачає організму 5000мг екзогенних амінокислот.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
У тренінгові дні: 5 – 10 г бл. за 45 хвилин до тренінгу.
У дні без тренінгу: 5г два рази у день бл. за 30 хвилин до приймання їжі,
запиваючи 200-300 мл рідини.
Рекомендується не поєднувати BCAA POWDER (в одній дозі) з продуктами, що містять білок, напр. молоко.
Не рекомендується також розчиняти препарат.
Увага!
В упакуванні знаходиться практична мірка, за якою можна точно відмірити разову дозу (друга шкала на мірці вказує 5г препарату).


СКЛАД: L-iзолейцин, L-лейцин, L-валін, вітамін В6.
ДІЄТИЧНИЙ ХАРЧОВИЙ ПРОДУКТ -  без смаку

Акции

340.00грн.

Вход в систему

Корзина

В Вашей корзине нет товаров.

0 позиций 0.00грн.

Случайные товары

162.45грн.
359.00грн.
220.00грн.